KALENDÁŘ     ·       +420 571 116 811

Práce pro absolventy

3. 1. 2022

Nabídka práce - Ekofarma SILENA Valašské Klobouky, s.r.o. se zaměřením na ekologické zemědělství a chov skotu

hledá vhodného zaměstnance na pozici ,,Vedoucí zemědělské výroby".

Profil uchazeče:
-    SŠ nebo VŠ vzdělání zemědělského zaměření, praxe v oboru vítána
-    Uživatelská znalost práce na PC
-    Bezúhonnost, komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost
-    Základní orientace v dotačních pravidlech
-    Řidičský průkaz sk. B, T

Pracovní náplň:
-    organizace práce v rostlinné a živočišné výrobě
-    vedení a kontrola malého kolektivu pracovníků

Nabízíme:
-    zázemí stabilní společnosti s možností seberealizace
-    adekvátní finanční ohodnocení
-    příspěvek na stravování, atd...

Kontakt:
-    +420 605 743 053, email: silena.klobouky@seznam.cz

Nabídka práce - Frýdlantská zemědělská

odkaz

Nabídka práce - leták

Ing. Barbora Julinová

barborajulinova@luckyvalley.net

+420 577 119 275

+420 731 508 189

www.luckyvalley.net

Ranch Lucky Valley

Zádveřice 8, 763 12 Vizovice

Czech Republic

Nabídka práce ve Zlíně a Slušovicích

odkaz

Nabídka práce v Luhačovicích

Nabídka volné pracovní pozice na úseku státní správy na Městském úřadě v Luhačovicích, konkrétně úsek ochrana přírody a týrání zvířat.

Nabídka brigády pro žáky

Zemědělské obchodní družstvo Rožnovsko, Vigantice 278

Nabídka práce na Horňácké farmě - manažer farmy

Místo pracoviště: Hrubá Vrbka

Pracovní poměr: plný úvazek

Plat: 40 000,-Kč + bonusy

Popis pracovní nabídky:

·        zodpovídá za personální řízení provozu rostlinné a živočišné výroby

·        řídí a usměrňuje agrotechnické a pracovní postupy v rostlinné výrobě

·        řídí plemenitbu a práce v živočišné výrobě

Požadujeme:

·        VŠ vzdělání v oboru

·        řidičský průkaz B, T

·        praxe v řízení, opravách zemědělské techniky výhodou

·        práce se systémem LPIS a registrem zvířat výhodou

·        zkušenost s ekologickým zemědělstvím výhodou

Nabízíme:

·        zajímavou práci na ekologické farmě s širokým portfoliem výroby

·        ubytování zdarma

·        služební automobil, notebook, telefon

·        odměny v závislosti na dosažených výsledcích

Své životopisy prosím zasílejte ne e-mail: hornackafarma@centrum.cz

www.hornackafarma.cz

tel. 723167756

Nabídka práce ve Zděchově

Jmenuji se Ladislav Kašpar a bydlím ve Zděchově.

Jsem vyučený řezník, vystudoval jsem Veterinární univerzitu v Brně a v roce 2013 jsem začal ve Zděchově chovat skot masných plemen.

Jedním z mých zaměření je chov zvířat v přátelském duchu, pohody, zdraví, klidu a lásky.
Tvorba pastvin se zachováním původního rázu krajiny popřípadě její ozdrava od komunistických manýrů.
Budování zázemí v podobě kravína pro důstojné ustájení zvířat a zázemí personálu.
Produkce a zpracování hovězího masa s následným prodejem.

Hledám statečného spolupracovíka, nebo spolupracovnici, kteří se nebojí práce, zvířat, ani možných negativ a překážek.
Nabízím důvěru, spolehlivost, spoustu volnosti. Ze začátku méně peněz za tvrdě odvedenou práci, při setrvání a víře ve velké dílo spravedlivé odměny.

MVDr. Ladislav Kašpar
Zděchov č. 1.
Tel: 732 46 34 41

Nabídka brigády ve Zlíně

P. Slováček nabízí brigádu pro studenty na pletí plevelu v květináčích s ovocnými stromky. Je ochoten zájemce vyzvednout ve Zlíně a dopravit na místo.

Zájemce potřebuje nejlépe tento víkend, popřípadě i na další termíny.

Telefon 608 731 700

V současnosti není další nabídka práce, zkuste kontaktovat naše partnery.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY