KALENDÁŘ     ·       +420 571 116 811

13. 9. 2020

Eliminace neúspěchu žáků a propojení výuky z praxí

Šablony na Střední škole zemědělské a přírodovědné Rožnov pod Radhoštěm

Naše škola využila nabídku výzvy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a podporu škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro SŠ a VOŠ I., která je financována z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu České republiky.

Náš projekt má název Eliminace neúspěchu žáků a propojení výuky z praxí a jeho realizace je od 1.10.2017 do 30.9.2019. Projekt je zaměřen na tato témata: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání studentů, podpora extrakurikulárních aktivit a aktivit rozvíjející ICT.

Vybrané aktivity – šablony

• Koordinátor spolupráce školy a zaměstnavatele – personální podpora SŠ

• Stáže pedagogů u zaměstnavatelů

• Doučování žáků SŠ ohrožených školním neúspěchem

• Zapojení odborníka z praxe do výuky na SŠ

Získaná dotace ve výši 680 946,- Kč bude využívána na rozvíjení a prohlubování vzdělávání žáků na Střední zemědělské a přírodovědné škole a zároveň na zvyšování odborných kompetencí pedagogů naší školy. Nastavené aktivity byly vybrány s cílem rozvíjet školní činnost v oblastech, které jsou prioritní pro rozvoj a zdokonalování vzdělávání žáků na Střední zemědělské a přírodovědné škole Rožnov pod Radhoštěm.

Máte-li zájem o bližší informace o projektu, obraťte se, prosím, na Mgr. Petru Kulišťákovou, věcnou manažerku aktivit projektu na tel. 732 749 034.

Projekt: „Eliminace neúspěchu žáků a propojení výuky z praxí“, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0006414. Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu ČR.